دانلود رمان آن شب لعنتی

An shab lanati 378x500 - دانلود رمان آن شب لعنتی

نام رمان : آن شب لعنتی

نویسنده : هدیه الف

ژانر : تخیلی ، ترسناک ، عاشقانه ، اجتماعی

فرمت رمان : اندروید (apk) کامپیوتر (pdf)

خلاصه رمان :

همه چیز از یه شب شروع می شه ..آن شبِ لعنتی .. اتفاقاتی که اون شب لعنتی تو اون خونه دانشجویی برای چهار تا دختر و همخونه ای داستان ما می افته .. توی شبی که همه برای احضار روح بابای مونا دور هم شدن تا بتونن ازش سوال بپرسن :” مامان مونا کجاست ؟؟”مامانی که تو بچگی مونا رو تنها گذاشت و رفت ..

دانلود رمان با فرمت (PDF)

دانلود رمان با فرمت (APK)

 

با ظرافت شمع هایی که روی میز گذاشته بود رو روشن کرد . نگاهی کلی به وسایل روی میز چوبی انداخت و به نظرش اومد که فقط روشن کردن عود مونده . دوباره فندکش رو روشن کرد و به عود نزدیک کرد . صدای لرزون نیلوفر توی گوشش پیچید : حالا واسه احضار روح این کارا لازمه ؟؟
مونا که ذره ای ترس توی چشمهای مشکی ش نبود با اطمینان سرشو تکون داد و گفت : آره لازمه .. تو کتابی که داشتم خوندم روشن بودن آتیش و بوی عود به احظار روح کمک می کنه .
بعد سرشو کج کرد و نگاهشو روی تک تک دخترا چرخوند و با دیدن چهره های نگرانشون پوزخندی زد و گفت : بچه ها اگه می ترسین بی خیال .. مهم نیست ..
مدیا زود چراغ رو خاموش کرد و گفت : نه مونا ما چهارماه گیاه خور بودنت رو تحمل نکردیم که الان جا بزنیم ..
مونا لبخند زد و گفت : بهتون قول می دم اگه تمرکز کنین اتفاق بدی نمیفته و من روح بابامو احضار می کنم و زود ازش می پرسم مامانم کجاست و ازش خدافظی می کنم . قول می دم ..
لیدا خیلی قاطع گفت : لازم نیست اینقدر زود باهاش خدافظی کنی ..
شراره جیغ خفیفی کشید و گفت : چی می گی لیدا ؟؟

نظرات تعداد دیدگاه های تایید شده :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *