رفع مسئولیت : اگر نویسنده رمانی هستید که در سایت منتشر شده و خواستار حذف آن هستید لطفا از بخش"تماس با ما" در ارتباط باشید.
خانه » دانلود رمان پی دی اف » دانلود رمان ازدواج من
دانلود رمان ازدواج من

دانلود رمان ازدواج من

دانلود رمان ازدواج من

دانلود رمان ازدواج من

  • نام رمان : ازدواج من

  • نویسنده : لیلا حمید

  • تعداد صفحات: 861

  • ژانر : عاشقانه،اجتماعی

مان «ازدواج من » از سه بخش تشکیل شده:
بخش اول خواستگاریهای بی سرانجام هست‌؛ تلاش شده تا در یک پارت یا نهایتا دو پارت یه خواستگاری که به دلیلی بهم می‌خوره و به نتیجه نمی‌رسه رو بررسی کنه.
ایرادها هم از نگاه پسر، و هم از نگاه دختر نوشته شده، چون شخصیت های داستان حضور دائمی ندارند، گذرا از این قسمت رد شده و بیشتر شبیه مجموعه داستانک به نظر می‌رسد تا داستانی واحد.

بخش دوم آشنایی و ازدواج این دو نفر هست، رئیس دختر که پسرخاله ی پسر هست و برای دختر احترام زیادی قائله، در انجام مقدمات یک جشن تبلیغاتی از هر دو کمک می‌گیره و تعمدا باعث آشنایی این دو می‌شه. وقتی رغبت هر دوشون به ادامه آشنایی و ازدواج رو می‌بینه برنامه ریزی می‌کنه در یک سفر کاری که دختر باید شرکت می‌کرده، خودش با پسره هم شرکت می‌کنند تا سه روز این دو همدیگه رو محک بزنند. و در مورد نقطه نظرهاشون باهم صحبت کنند.

در بخش سوم، این دو زیر یک سقف می‌روند، علیرغم دقتهای وسواس گونه ای که هردو برای ازدواج داشتند ، متوجه می‌شوند باز هم اختلافات زیادی بینشون وجود داره؛ دخالت دیگران، مشکلات اقتصادی، لجبازیها ، سوتفاهم ها، دو بهم زنیهای دیگران،… باعث دعواها و

دانلود رمان با فرمت (PDF)

دانلود رمان با فرمت (APK)

 

منبع : Ketabsaz.inFo
به کتابساز امتیاز دهید در شبکه های اجتماعی اشتراک بگذارید ما همیشه با شما هستیم

  • دانلود رمان دانلود رمان جدیدhttps://ketabsaz.info/tag/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86/
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است