این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دانلود رمان تب آغوش سرد

13 آوریل 2020
5,696
یک نظر

دانلود رمان تب آغوش سرد

Tabe Aghooshe Sard 378x500 - دانلود رمان تب آغوش سرد

⭐️ نام نویسنده : طاهره نیرومند(تاتیا)

⭐️ نام رمان : تب آغوش سرد

⭐️ تعداد صفحات : ۱۷۴

⭐️ موضوع : اربابی ،عاشقانه ،اجتماعی

⭐️ فرمت فایل ها : اندروید (apk) کامپیوتر (pdf)

⭐️ ملیت رمان : ایرانی

خلاصه رمان :

داستان دوباره دختری به اسم«چکامه» هست،دختری که برای نجات جون مادرش مجبور میشه یک زندگی جدید انتخاب کنه، زندگی که با یک ازدواج اجباری یک ساله شروع میشه، اونم با مردی که نقاب بر‌چهره داره وحتی چکامه داستان حق شناختنش نداره، این مرد نقابدار پراز راز وبی احساس سنگ دل هست، برای چکامه توی این زندگی اجباری چه اتفاقی می افته وشرایط این زندگی چیه!؟؟… پایان خوش

*** دانلود رمان با فرمت (PDF)  ***

DOWNLOAD

*** دانلود رمان با فرمت (APK)  ***

DOWNLOAD

 

یاد دوماه پیش افتادم که دربدر دنبال پول عمل جراحی برای تنها عزیز زندگیم ، مادرم بودم. اما هیچکس راض ی نش د بهم کمن کنه . تا اینکه خودم رو جلوی دفتری که به ظاهر کارش کمن کردن به افراد بی بض اعت ، ولی در اصل کارش، صیغه کردن زنهای بیوه بود ، دیدم .
نه پدری و نه برادری که بجای تو دوندگی کنه و دنبال پول باش ه . خودم بودم و ین مادر بیمار . وقتی که به همه رو انداختم ، از بانن ها وام خوا ستم ولی هر کدومشون به بهانه های واهی و نداشتن ضامن معتبر دست بسرم کردن ، دیدم چاره ای ندارم جز اینکار،
ازدواج قراردادی یکساله ای با مردی که حتی حق شناختنش را نداشتم . مردی که نقاب به چهره داشت و منو به دنیای خودش برد…
ش رایطی که تعیین کرده بود خیلی ناعادلانه بود اینکه بعد از عمل مادرم به عمارتی بیرون از ش هر بیارتم و به مدت یکس ال توی خونه اش زندگی کنم به دور از مردم شهر و به دور از مادری که حا ضر شدم به خاطرش پا بذارم روی عقایدم. روی تموم باورهایی که دوستشون داشتم و براشون احترام قائل بودم .
ااااااای واااااای الان من کجام؟؟؟توجه: این رمان اختصاصی سایت کتابساز میباشد و کپی برداری از این اثر چه با ذکر و چه بدون ذکر منبع حرام می باشد .

منبع : کتــاب ســـاز www.Ketabsaz.inFo


برچسب ها

مطالب مشابه

  • خیلی اشکال تایپی داره متاسفانه هر دو نسخه
    به سختی میشه خوند