این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

تبلیغات تبلیغات

دانلود رمان مجرم‌ عاشق

26 ژانویه 2020
5,053
بدون نظر

دانلود رمان مجرم‌ عاشق

mojrem ashegh 378x500 - دانلود رمان مجرم‌ عاشق

نام رمان : مجرم‌ عاشق

نویسنده : آمنه آبدار

ژانر : عاشقانه، مافیایی، پلیسی، هیجانی

فرمت رمان : اندروید (apk) کامپیوتر (pdf)

خلاصه رمان :

تانیا راستاد، دختر بیست و پنج ساله ای که بعد کشته شدن پدر و مادرش، در بیست سالگی قید زندگی را می زند؛ بعد پنج سال به خود می آید و آتش انتقام در دلش شعله ور می شود و تصمیم به گرفتن انتقام می گیرد. او برای گرفتن انتقام نیازمند یک باند قوی است؛ پس طی یک نقشه وارد زندگی سامان موحد، سرگرد دایره مواد مخدر می شود تا بدون اینکه پلیس کوچکترین شکی به او بکند و با اطلاعاتی که از او می گیرد، باندش را قوی کند.

دانلود رمان با فرمت (PDF)

دانلود رمان با فرمت (APK)

نام رمان: مجرم عاشق نویسنده: آمنه آبدار
ژانر: عاشقانه، مافیایی، پلیس ی، هیجان ی
سلام دوستان رمان مجرم عاشق، صرفا زاده ذهن خودمه، شای د اصلا این اتفاق نیفتاده باشه و ح تی اتفاق افتادنش غ یر ممکن باشه، پس لطفا با زندگ ی واق عی تطابقش ن دین. قصد توه ین به هیچ شخص ی رو ندارم، فقط بع ضی جاها دیدگاه واق عی ی ک مجرم رو نسبت به پلیسا بیان کردم و در اصل اینطور ی نیست.ا میدوارم از خوندن رمان لذت ببرین.
خلاصه: تانیا راستاد، دختر ب یست و پنج ساله ا ی که بعد کشته شدن پدر و مادرش، در بیست سال گی قی د زند گی را می زند؛ بعد پنج سال به خود م ی آی د و آتش انتقام در دلش شعله ور می شود و تصمی م به گرفتن انتقام می گیرد. او برا ی گرفتن انتقام نیازمن د یک باند قو ی است؛ پس طی یک نقشه وارد زند گی سامان موحد، سرگرد دا یره مواد مخدر می شود تا بدون اینک ه پلیس کوچکترین شکی به او بکند و با اطلاعاتی که از او می گیرد، باندش را قو ی کند.
مقدمه:
بر ر وی ای ن کره خاکی، هر عشقی جرم است و ما انسان ها همه به جرم عشق در بند اسارت معشوقیم.. .
زیر این آسمان کبو د
در زندان های بزر گ درو ن سلول ی به نام عشق
مجرم ی به جرم عشق زندانیست…
کین ه و انتقام ی آتشین، از او مجرمی عاشق ساخت!
مجرم ی که پایش به قلب زندانبان دایره مخدرعشق باز شد و عشق داو ری اش کرد، مخدر عشق به وجودش تزریق شد و عاقبت، به جرم عشق، مجرم عاشق شد…
به نام ناخدای کشت ی عشق

برچسب ها

مطالب مشابه